Programista .NET

Poszukujemy osób z pasją, ambitnych i zaangażowanych, które lubią wyzwania i planują rozwijać swoją karierę w obszarze wdrożeń systemów informatycznych dla biznesu. Naszą ofertę kierujemy również do absolwentów lub studentów studiów zaocznych (preferowane kierunki: ekonomia lub informatyka).

Rozwijaj z nami oprogramowanie

Obszar: System kadrowo-płacowy iPersonel

Złotniki k. Poznania (Younick Technology Park Poznań w Suchym Lesie)

Zadania:

  • wykonywanie analiz potrzeb klientów,
  • parametryzacja wdrażanego oprogramowania,
  • prowadzenie szkoleń dla użytkowników,
  • zapewnienie telefonicznego wsparcia dla użytkowników oprogramowania,
  • tworzenie dokumentacji wdrożeniowej.

Oczekujemy:

  • wyższego wykształcenia,
  • umiejętności interpersonalnych,
  • znajomości technologii: C# (.NET Core), Entity Framework, PostgreSQL, Typescript, Angular, GIT,
  • znajomości języka angielskiego,
  • nastawienia na realizację celów.
Oferujemy:
  • pracę przy innowacyjnych projektach,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontrakt,
  • atrakcyjne wynagrodzenie złożone z podstawy i premii uzależnionej od osiąganych wyników,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w dynamicznie rozwijającej się organizacji.
Złóż aplikację

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres firmowy.

biuro@lstsoft.com.pl

Prosimy o dołączenie klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)?.

Z naszych rozwiązań korzystają