Specjalista ds. Marketingu

Od ponad 10 lat tworzymy oprogramowanie wspierające procesy kadrowo-płacowe (iPersonel) i serwisowe (iService) w najbardziej wymagających firmach. Wśród naszych klientów znajdują się m.in. Brita, Haribo, EY, Grupa Żywiec i Media Expert. Zatrudniamy kilkudziesięciu specjalistów o wieloletnim doświadczeniu i imponującej wiedzy w obszarach projektowania, tworzenia, serwisowania i wdrażania oprogramowania dla biznesu.

Do naszego zespołu poszukujemy: Specjalisty ds. Marketingu.

YouNick Technology Park Poznań, Suchy Las k. Poznania, ul. Krzemowa 1

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Współudział w tworzeniu strategii, planowaniu i koordynacji działań marketingowych w różnych kanałach, w tym online, offline i w mediach społecznościowych.
  • Tworzenie i koordynowanie kampanii reklamowych za pośrednictwem Google Ads oraz Meta Business Suite.
  • Tworzenie i redagowanie artykułów zgodnie z zasadami SEO.
  • Kreowanie i publikowanie postów w mediach społecznościowych.
  • Tworzenie prostych grafik i klipów video.
  • Planowanie i tworzenie harmonogramów publikacji oraz materiałów marketingowych.
  • Tworzenie raportów, analiza i optymalizacja prowadzonych działań.

Czego oczekujemy?

  • Zaangażowania, kreatywności i pasji dla marketingu.
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Samodzielności w podejmowaniu działań.
  • Umiejętności pracy w zespole.
  • Podstawowej znajomości zasad optymalizacji pod kątem SEO.
  • Umiejętności tworzenia prostych grafik oraz krótkich form wideo.
  • Lekkiego pióra i łatwości w tworzeniu angażujących treści.
  • Znajomości obsługi platform: Instagram, Facebook, LinkedIn.
Co oferujemy?
  • Formę zatrudnienia opartą o umowę o pracę, umowę zlecenie lub kontrakt B2B.
  • Elastyczne godziny pracy i częściowo pracę zdalną.
  • Przyjazną atmosferę startupu.
  • Budżet na rozwijanie swoich kompetencji.
  • Możliwość skorzystania z dofinansowania karty multisport.
Złóż aplikację

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres firmowy.

biuro@lstsoft.com.pl

Prosimy o dołączenie klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)?.

Z naszych rozwiązań korzystają