Migracja danych do nowego systemu kadrowo-płacowego iPersonel
9.06.2023

Migracja danych do nowego systemu kadrowo-płacowego iPersonel

Migracja danych do nowego systemu kadrowo-płacowego iPersonel

Implementacja nowego systemu kadrowo-płacowego to wyzwanie, które może wymagać czasu i zaangażowania. Jednak, niezaprzeczalnie, dział HR marzy o szybkim i sprawnym wdrożeniu nowego systemu, który usprawni procesy kadrowo-płacowe. Aby spełnić to marzenie, istnieje kilka kluczowych aspektów, o których warto pamiętać.

Analiza i dostosowanie

Pierwszym krokiem jest dokładna analiza potrzeb klienta i dostosowanie rozwiązania do nich. Wspólnie z klientem omawiamy składniki płacowe, parametry i strukturę organizacyjną. Ważne jest, aby zrozumieć unikalne wymagania klienta i dostosować system iPersonel do tych potrzeb.

Konfiguracja systemu

Następnie przechodzimy do konfiguracji systemu, aby był w pełni funkcjonalny. Skupiamy się na każdym szczególe, dopasowując interfejsy i integrując system z innymi narzędziami. W tym kroku możemy również wdrożyć indywidualne rozwiązania dostosowane do specyficznych potrzeb klienta.

Testy

Przed przystąpieniem do pełnego wdrożenia, przeprowadzamy testy. Tworzymy środowisko testowe i importujemy dane z poprzedniego oprogramowania. Podczas testów sprawdzamy kompletność i poprawność przenoszonych danych, minimalizując ryzyko wystąpienia błędów.

Szkolenia

Chcemy, aby nasz system był zrozumiały dla użytkowników. Dlatego organizujemy szkolenia, które pomogą pracownikom opanować obsługę i wykorzystać potencjał iPersonel w pełni. Szkolenia pozwalają zrozumieć funkcje systemu, korzystanie z modułów i wykorzystanie narzędzi do efektywnego zarządzania danymi kadrowymi i płacowymi.

Wdrożenie i monitorowanie

Po szkoleniach przechodzimy do fazy wdrożenia systemu. Zapewniamy wsparcie techniczne i opiekę nad klientem, aby pomóc w pełnym wdrożeniu iPersonel. Monitorujemy proces, dbając o płynne funkcjonowanie systemu i szybkie rozwiązanie ewentualnych problemów.

Doskonalenie i wsparcie

Po wdrożeniu, kontynuujemy współpracę z klientem, zapewniając stałe wsparcie techniczne i doskonalenie systemu. Nasz zespół jest gotów odpowiedzieć na pytania i rozwiązać wszelkie wątpliwości, aby zapewnić pełną satysfakcję z korzystania z iPersonel.

Migracja końcowa

Na etapie migracji końcowej dokonuje się ostatecznego importu danych z poprzedniego systemu. Jest to kluczowy moment, który wymaga precyzji i staranności. Wspólnie z naszym zespołem przeprowadzamy próbne naliczanie listy płac oraz dokładnie porównujemy dane z wcześniejszym systemem. W razie jakichkolwiek wątpliwości czy problemów, nasi specjaliści są zawsze gotowi udzielić wsparcia i pomocy.

Opieka

Po zakończeniu procesu wdrożenia, nie pozostawimy Cię samemu sobie. Nasz zespół dedykowanych opiekunów jest dostępny, aby służyć Ci pomocą w razie jakichkolwiek problemów, pytań lub nowych potrzeb związanych z systemem. Możesz zgłaszać wszelkie kwestie związane z iPersonel swojemu opiekunowi, który z przyjemnością pomoże Ci znaleźć rozwiązania i zapewnić ciągłą opiekę nad nowym systemem.

Dzięki tym krokom, migracja danych do systemu kadrowo-płacowego iPersonel staje się bardziej przejrzysta i sprawniejsza. Nasz zespół specjalistów dba o każdy detal procesu, zapewniając profesjonalne wsparcie na każdym etapie. Wierzymy, że migracja może być łatwa i przyjemna, a iPersonel pomoże Ci zautomatyzować i zoptymalizować procesy kadrowo-płacowe w Twojej firmie.

iPersonel – system kadrowo-płacowy do zadań specjalnych

System kadrowo-płacowy iPersonel to oprogramowanie kadrowo-płacowe, które wspomaga zarządzanie kadrami i naliczanie wynagrodzeń w firmach średniej wielkości oraz dużych – niezależnie od branży. Z nim listy płac naliczysz w mig - nawet dla kilku tysięcy pracowników!

Umów się na prezentację, a przedstawimy Ci wszystkie możliwości naszego oprogramowania.

A jeśli potrzebujesz indywidualnego rozwiązania – zajmiemy się tym!

Więcej informacji: system kadrowo-płacowy iPersonel

Z naszych rozwiązań korzystają