Nowy produkt w ofercie LST-Soft: iPersonel – Portal Pracownika
1.03.2019

Nowy produkt w ofercie LST-Soft: iPersonel – Portal Pracownika

Nowy produkt w ofercie LST-Soft: iPersonel – Portal Pracownika

LST-Soft wprowadził do swojej oferty nowy produkt: Portal Pracownika - iPersonel. Jest to internetowy portal pozwalający na szybką i bezpieczną dystrybucję elektronicznych pasków płacowych do pracowników. Nasze rozwiązanie pozwala znacząco ograniczyć koszty związane z drukiem i dystrybucją pasków płacowych do pracowników w tradycyjny sposób, w kopertach. Pracownikom zapewnia dostęp do informacji na temat swojego wynagrodzenia (aktualnego i historycznego) o dowolnej porze i z dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu (komputera, smartfonu, tabletu).

Portal Pracownika - iPersonel pozwala, po zarejestrowaniu się, w prosty sposób wczytać dane pracowników firmy. Portal zadba o wysłanie na adresy e-mail pracowników informacji o dostępie do portalu i sposobie logowania do niego. Co miesiąc w równie prosty sposób administrator portalu z danej firmy może zasilać go informacjami płacowymi, które mają się znaleźć na elektronicznych paskach płacowych. Portal na tej podstawie tworzy paski płacowe i umieszcza je na kartach poszczególnych pracowników.

Z Portalu Pracownika - iPersonel możesz skorzystać niezależnie od tego, jakiego oprogramowania używasz do naliczania wynagrodzeń swoich pracowników. I niezależnie od tego, czy robisz to sam, czy robi to dla ciebie zewnętrzna firma. Rozwiązanie to nadaje się również do wykorzystania przez firmy świadczące usługi naliczania płac. Może ono w znakomity sposób usprawnić komunikację pomiędzy biurem naliczającym wynagrodzenia, a pracownikami firmy, dla której dane biuro pracuje.

Elektroniczne paski płacowe to tylko najbardziej oczywisty przykład zastosowania Portalu Pracownika - iPersonel. Może on również służyć udostępnianiu przez pracodawcę wszelkich innych dokumentów i informacji pracownikom, jak również składaniu przez pracowników najrozmaitszych wniosków do pracodawcy w formie elektronicznej (np. wniosków o urlop, rozliczenie delegacji itp.).

Jesteś zainteresowany skorzystaniem z Portalu Pracownika iPersonel?
Prosimy o kontakt mailowy: biuro@lstsoft.com.pl albo telefoniczny: +48 61 65 85 570.
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Z naszych rozwiązań korzystają